CALENDAR


Show information for the following location(s):
2019
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
2021

April, 2020

SundaySunMondayMonTuesdayTueWednesdayWedThursdayThuFridayFriSaturdaySat
March 29 Mar 291301311April 1 Apr 11021031041
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
051061071081091101111
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
VIC school Term 1 holidays
Good Friday
Easter Saturday
1211311411151116111711184
Easter Sunday
Easter Monday
Tuesday 9:15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 9

Tuesday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Claire Jenkins
Week 9

Tuesday 9:15 Newport
Mixed Age Class
9:15 AM
Charin Blacker
Week 9

Tuesday 10:15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 9

Tuesday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Claire Jenkins
Week 9

Tuesday 10:15 Newport
Mixed Age Class
10:15 AM
Charin Blacker
Week 9

Tuesday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Claire Jenkins
Week 9

Tuesday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Claire Jenkins
Week 9

Tuesday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Claire Jenkins
Week 9

Tuesday RK 4:15pm L1
Rhythm Kids
4:15 PM
Rebecca Earl
Week 9

Tuesday RK 5:15pm L2
Rhythm Kids
5:15 PM
Rebecca Earl
Week 9
Wednesday 9:15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Rebecca Earl
Week 9

Wednesday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 9

Wednesday 9:30am Siteworks
Mixed Age Class
9:30 AM
Sally Mortensen
Week 9

Wednesday 9:30 South Melbourne
Mixed Age Class
9:30 AM
Sophie Klein
Week 9

Wednesday 10:15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Rebecca Earl
Week 9

Wednesday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 9

Wednesday 10:30am Siteworks
Mixed Age Class
10:30 AM
Sally Mortensen
Week 9

Wednesday 10:30 South Melbourne
Mixed Age Class
10:30 AM
Sophie Klein
Week 9

Wednesday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 9

Wednesday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Karen Davitt
Week 9

Wednesday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Karen Davitt
Week 9
Thursday 9.15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 9

Thursday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Tregonning
Week 9

Thursday 9:30 MC2
Mixed Age Class
9:30 AM
Gillian Lee
Week 9

Thursday 10.15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 9

Thursday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Tregonning
Week 9

Thursday 10:30 MC2
Mixed Age Class
10:30 AM
Gillian Lee
Week 9

Thursday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Sarah Tregonning
Week 9

Thursday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Sarah Tregonning
Week 9

Thursday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Sarah Tregonning
Week 9

Thursday RK 4:15pm L1
Rhythm Kids
4:15 PM
Rebecca Earl
Week 9

Thursday RK 5:15pm L2
Rhythm Kids
5:15 PM
Rebecca Earl
Week 9
Friday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 9

Friday 9:30am Keon Park
Mixed Age Class
9:30 AM
Sally Mortensen
Week 9

Friday 9:30 MC2
Mixed Age Class
9:30 AM
Charin Blacker
Week 9

Friday 9:30 South Melbourne
Mixed Age Class
9:30 AM
Jenna Stamp
Week 9

Friday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 9

Friday 10:30am Keon Park
Mixed Age Class
10:30 AM
Sally Mortensen
Week 9

Friday 10:30 MC2
Mixed Age Class
10:30 AM
Charin Blacker
Week 9

Friday 10:30 South Melbourne
Mixed Age Class
10:30 AM
Jenna Stamp
Week 9

Friday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 9

Friday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Karen Davitt
Week 9

Friday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Karen Davitt
Week 9
Saturday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 9

Saturday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 9

Saturday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 9

Saturday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Sally Mortensen
Week 9
192062111221123112411251
 
Monday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Gillian Lee
Week 8

Monday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Gillian Lee
Week 8

Monday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Gillian Lee
Week 8

Monday 2PM CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Claire Jenkins
Week 8

Monday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Claire Jenkins
Week 8

Monday 4pm CERES
Mixed Age Class
4:00 PM
Claire Jenkins
Week 8
Tuesday 9:15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 10

Tuesday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Claire Jenkins
Week 10

Tuesday 9:15 Newport
Mixed Age Class
9:15 AM
Charin Blacker
Week 10

Tuesday 10:15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 10

Tuesday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Claire Jenkins
Week 10

Tuesday 10:15 Newport
Mixed Age Class
10:15 AM
Charin Blacker
Week 10

Tuesday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Claire Jenkins
Week 10

Tuesday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Claire Jenkins
Week 10

Tuesday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Claire Jenkins
Week 10

Tuesday RK 4:15pm L1
Rhythm Kids
4:15 PM
Rebecca Earl
Week 10

Tuesday RK 5:15pm L2
Rhythm Kids
5:15 PM
Rebecca Earl
Week 10
Wednesday 9:15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Rebecca Earl
Week 10

Wednesday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 10

Wednesday 9:30am Siteworks
Mixed Age Class
9:30 AM
Sally Mortensen
Week 10

Wednesday 9:30 South Melbourne
Mixed Age Class
9:30 AM
Sophie Klein
Week 10

Wednesday 10:15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Rebecca Earl
Week 10

Wednesday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 10

Wednesday 10:30am Siteworks
Mixed Age Class
10:30 AM
Sally Mortensen
Week 10

Wednesday 10:30 South Melbourne
Mixed Age Class
10:30 AM
Sophie Klein
Week 10

Wednesday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 10

Wednesday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Karen Davitt
Week 10

Wednesday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Karen Davitt
Week 10
Thursday 9.15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 10

Thursday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Tregonning
Week 10

Thursday 9:30 MC2
Mixed Age Class
9:30 AM
Gillian Lee
Week 10

Thursday 10.15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 10

Thursday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Tregonning
Week 10

Thursday 10:30 MC2
Mixed Age Class
10:30 AM
Gillian Lee
Week 10

Thursday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Sarah Tregonning
Week 10

Thursday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Sarah Tregonning
Week 10

Thursday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Sarah Tregonning
Week 10

Thursday RK 4:15pm L1
Rhythm Kids
4:15 PM
Rebecca Earl
Week 10

Thursday RK 5:15pm L2
Rhythm Kids
5:15 PM
Rebecca Earl
Week 10
Friday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 10

Friday 9:30am Keon Park
Mixed Age Class
9:30 AM
Sally Mortensen
Week 10

Friday 9:30 MC2
Mixed Age Class
9:30 AM
Charin Blacker
Week 10

Friday 9:30 South Melbourne
Mixed Age Class
9:30 AM
Jenna Stamp
Week 10

Friday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 10

Friday 10:30am Keon Park
Mixed Age Class
10:30 AM
Sally Mortensen
Week 10

Friday 10:30 MC2
Mixed Age Class
10:30 AM
Charin Blacker
Week 10

Friday 10:30 South Melbourne
Mixed Age Class
10:30 AM
Jenna Stamp
Week 10

Friday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 10

Friday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Karen Davitt
Week 10

Friday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Karen Davitt
Week 10
Anzac Day
26275281129113011May 1 May 111024
 
Monday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Gillian Lee
Week 9

Monday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Gillian Lee
Week 9

Monday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Gillian Lee
Week 9

Monday 2PM CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Claire Jenkins
Week 9

Monday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Claire Jenkins
Week 9
Tuesday 9:15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 11

Tuesday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Claire Jenkins
Week 11

Tuesday 9:15 Newport
Mixed Age Class
9:15 AM
Charin Blacker
Week 11

Tuesday 10:15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 11

Tuesday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Claire Jenkins
Week 11

Tuesday 10:15 Newport
Mixed Age Class
10:15 AM
Charin Blacker
Week 11

Tuesday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Claire Jenkins
Week 11

Tuesday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Claire Jenkins
Week 11

Tuesday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Claire Jenkins
Week 11

Tuesday RK 4:15pm L1
Rhythm Kids
4:15 PM
Rebecca Earl
Week 11

Tuesday RK 5:15pm L2
Rhythm Kids
5:15 PM
Rebecca Earl
Week 11
Wednesday 9:15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Rebecca Earl
Week 11

Wednesday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 11

Wednesday 9:30am Siteworks
Mixed Age Class
9:30 AM
Sally Mortensen
Week 11

Wednesday 9:30 South Melbourne
Mixed Age Class
9:30 AM
Sophie Klein
Week 11

Wednesday 10:15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Rebecca Earl
Week 11

Wednesday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 11

Wednesday 10:30am Siteworks
Mixed Age Class
10:30 AM
Sally Mortensen
Week 11

Wednesday 10:30 South Melbourne
Mixed Age Class
10:30 AM
Sophie Klein
Week 11

Wednesday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 11

Wednesday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Karen Davitt
Week 11

Wednesday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Karen Davitt
Week 11
Thursday 9.15 Convent
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 11

Thursday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Sarah Tregonning
Week 11

Thursday 9:30 MC2
Mixed Age Class
9:30 AM
Gillian Lee
Week 11

Thursday 10.15 Convent
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Nandagopan
Week 11

Thursday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Sarah Tregonning
Week 11

Thursday 10:30 MC2
Mixed Age Class
10:30 AM
Gillian Lee
Week 11

Thursday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Sarah Tregonning
Week 11

Thursday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Sarah Tregonning
Week 11

Thursday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Sarah Tregonning
Week 11

Thursday RK 4:15pm L1
Rhythm Kids
4:15 PM
Rebecca Earl
Week 11

Thursday RK 5:15pm L2
Rhythm Kids
5:15 PM
Rebecca Earl
Week 11
Friday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 11

Friday 9:30am Keon Park
Mixed Age Class
9:30 AM
Sally Mortensen
Week 11

Friday 9:30 MC2
Mixed Age Class
9:30 AM
Charin Blacker
Week 11

Friday 9:30 South Melbourne
Mixed Age Class
9:30 AM
Jenna Stamp
Week 11

Friday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 11

Friday 10:30am Keon Park
Mixed Age Class
10:30 AM
Sally Mortensen
Week 11

Friday 10:30 MC2
Mixed Age Class
10:30 AM
Charin Blacker
Week 11

Friday 10:30 South Melbourne
Mixed Age Class
10:30 AM
Jenna Stamp
Week 11

Friday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 11

Friday 2pm CERES
Mixed Age Class
2:00 PM
Karen Davitt
Week 11

Friday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Karen Davitt
Week 11
Saturday 9:15 CERES
Mixed Age Class
9:15 AM
Matilda White
Week 10

Saturday 10:15 CERES
Mixed Age Class
10:15 AM
Matilda White
Week 10

Saturday 11:15 CERES
Mixed Age Class
11:15 AM
Matilda White
Week 10

Saturday 3pm CERES
Mixed Age Class
3:00 PM
Sally Mortensen
Week 10
.